گروه خدمات فنی ، مهندسی و هنری آرت ارایه دهنده ی خدمات پرینت سه بعدی ، طراحی، مشاوره، مهندسی معکوس و طراحی و ساخت قالب سیلیکون می باشد.

طراحی

در صورتی که ایده ای در ذهنتان وجود دارد و علاقه به تحقق این ایده به واقعیت دارید،کارشناسان ما با استفاده از نرم افزارهای مدل سازی سه بعدی و بهره گیری از دانش طراحی خود و الزامات موجود در طراحی طرح شما می پردازند.

 

پرینت سه بعدی

از دیگر خدمات ارایه شده توسط گروه آرت، خدمات پرینت سه بعدی می باشد. یکی از بهترین روش های ساخت پروتوتایپ محصولات و همچنین محصولات نهایی که تیراژ خیلی بالای ندارند ، استفاده از فناوری 3d print می باشد. تیم فنی ، مهندسی و هنری آرت با دارا بودن تکنولوژی های fdm و dlp که از بروزترین تکنولوژی های پرینتر سه بعدی موجود در بازار هستند به ساخت قطعات و محصولات مورد نیاز شما می پردازد.

 

مهندسی معکوس

از دیگر خدماتی است که تیم آرت ارایه می دهد. با توجه به این که گاها نیاز به الگوبرداری از سایر محصولات در حین طراحی وجود دارد و یا شما نیاز به ساخت قطعاتی دارید که قطعات محصولاتی هستند که دچار ایراد شده و قطعات یدکی در دسترس نمی باشند ،مهندسی معکوس نیز جزو خدمات تیم آرت قرار گرفته است.

 

مشاوره

مشاوره ی رایگان از دیگر خدمات تیم فنی، مهندسی و هنری آرت می باشد.در صورتی که راجع به طراحی، روش های ساخت و مراحل تولید محصول خود با سوالی مواجه شدید کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما و ارایه ی مشاوره ی رایگان می باشند.

 

قالب سیلیکون

یکی از روش های ساخت قطعات صنعتی و هنری ، ساخت قالب سیلیکون می باشد. این امر به این علت می باشد که روش هایی همچون تزریق پلاستیک برای تیراژ های متوسط بسیار هزینه بر بوده و همچنین جنس مناسب تولید در روش ها و خدمات پرینت سه بعدی موجود نمی باشد. در چنین شرایطی می توان با پرینت یک نمونه ی اولیه با پرینتر های سه بعدی و قالب گیری سیلیکون از آن قالبی ساخت که می توان با ریختن برخی مواد در آن نمونه ی قطعه را ساخت.البته که این روش برای همه ی قطعات پاسخ گو نیست اما به طیف روش های ساخت در دسترس ما می افزاید